JIESIA kontaktai

Tarptautinė - inovacinė veikla: 


2010.06.01 pasirašėme sutartį su Europos komisija ir kartu su tarptautiniais partneriais sukursime naujas technologijas keramikos pramonei. Inovacinio projekto trukmė - 48 mėn.

Sužinokite daugiau apie projektą čia


2012.11.20 generalinės asamblėjos metu tapome asociacijos A.SPIRE nariu. Kas yra A.SPIRE - tai ne pelno siekianti asociacija, įkurta atstovauti privatų sektorių partnerystėje su viešuoju sektoriumi (PPP) ir skirta inovativiems pramonės procesams ir energijos vartojimo efektyvumui (SPIRE) per Horizont 2020 programai sukurti. Esame vienintelė Rytų ir Centrinės Europos šalies įmonė, kuri savo žiniomis ir ilgamete patirtimi prisidės prie Europos konkurencingumo ir  tvarios ekonomikos sukūrimo.

 

Sužinokite daugiau apie A.SPIRE čia 

 Plečiame savo veiklą ir netrukus pradėsime Portugalijoje pagamintų akmens masės indų prekybą. Kviečiame įsigyti originalių formų, spalvingų, nebrangių ir kokybiškų indų. Sau tinkmus išsirinks kiekvienas. Lauksime atvykstant.

 

Firminėje parduotuvėje Kaune ko gero didžiausias porceliano pasirinkimas Lietuvoje.


Adresas: Chemijos g. 29, Kaunas. Dirbame: I-V. Darbo laikas: 10.00-17.00h. Tel. pasiteirauti.: 8 (37) 451901. Mob.tel.: 8 656 46429